Organizacje

Bytomskie Centrum Kultury

Bytomskie Centrum Kultury to gminna samorządowa instytucja kultury. Celem instytucji jest tworzenie, upowszechnianie i ochrona kultury, wspieranie oraz promocja edukacji kulturalnej i inicjatyw kulturalnych w mieście. Do podstawowych zadań Bytomskiego Centrum Kultury  należy: wspieranie wartości określających tożsamość kulturową społeczności lokalnej, tworzenie i wystawianie oryginalnych realizacji artystycznych w różnych dziedzinach sztuki, badanie oczekiwań społecznych wobec kultury, tworzenie warunków rozwoju profesjonalnych i amatorskich dzieł artystycznych. Powyższe zadania realizowane są poprzez m.in. prowadzenie działalności impresaryjnej, organizowanie festiwali, przeglądów, wystaw, koncertów, spektakli, upowszechnianie zjawisk nowatorskich w kulturze, prezentowanie i promowanie twórców. Współpracujemy z innymi instytucjami kultury w kraju i za granicą, szkołami artystycznymi, samorządami lokalnymi, środowiskami naukowymi i artystycznymi.

Dane kontaktowe:
tel.: 32 389 31 09
ul. Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
Adres www.: www.becek.pl
Facebook: https://www.facebook.com/BECEKBytomskieCentrumKultury/?fref=ts

Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie Kartel Kulturalny

Stowarzyszenie Kartel Kulturalny

Głównym założeniem stowarzyszenia jest stworzenie szerokiej oferty wydarzeń kulturalnych tj. pokazy filmowe, różnego rodzaju warsztaty, artystyczne i nie tylko, wystawy, koncerty, imprezy tematyczne - wszystko to, co pozwoli miło i w interesujący sposób spędzić czas wolny. Oprócz tego stowarzyszenie organizować będzie typowe akcje społeczne. Dodatkowym zadaniem ma być wsparcie grup twórczych i ich promocja, a także zakładanie nowych, ciekawych grup zainteresowań.

Dane kontaktowe:
ul. Wajzera 41, 41-808 Zabrze Rokitnica
e-mail: stowarzyszenie@rokitnica.net
tel.: 507741622
Adres www.: http://www.kartelkulturalny.rokitnica.net/
Facebook: https://www.facebook.com/kartelkulturalny/?fref=ts

Gliwickie Stowarzysznie Taneczno Sportowe „SZOK-Gliwice”

Stowarzyszenie już od 1995r. prowadzi zajęcia taneczne i ruchowe dla dzieci oraz dorosłych z Gliwic i okolic. Organizujemy lekcje dla grup regularnych, pojedyncze warsztaty i szkolenia, a także zajmujemy sie profesjonalną organizacja turniejów tańca i innych eventów taneczno-spotowych. Jesteśmy grupą osób, którą łączy wspólna pasja do tańca, a dzięki szerokiemu wachlarzowi indywidualnych kompetencji każdego członka stanowimy zgrany profesjonalnie działający zespół. Nasi instruktorzy posiadają kwalifikacje, doświadczenie i co najważniejsze zdolności interpersonalne co mogą potwierdzić licznymi referencjami.

Dane kontaktowe:
tel.: 793 535 955
ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
Adres www.: www.szokgliwice.pl
Facebook: https://www.facebook.com/szokgliwice/

Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie Kartel Kulturalny

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży "Wielka Flota Zjednoczonych Sił"

Głównym celem działalności Stowarzyszenia jest świetlica środowiskowa „Nasza Chata” dla dzieci z rodzin o trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej, które niestety nie mają w swoich domach pozytywnych wzorców. W ramach świetlicy dzieciaki dostają ciepły posiłek często jest to jedyny posiłek w ciągu całego dnia.
W ramach zajęć są prowadzone korepetycje z przedmiotów szkolnych, aby dzieciaki mogły nadrobić swoje zaległości i w komfortowych warunkach się pouczyć. Są również zajęcia socjoterapeutyczne, interpersonalne, integracyjne, zajęcia sportowe w szczególności piłka nożna i wspinaczka

Dane kontaktowe:

Zabrze, u. Dworcowa 9 lok. 16

tel: 889 466 244

email: ania.tamas@gmail.com

Facebook

 

Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Stowarzyszenie prowadzi działalność w zakresie wynajmu lokali biurowych, powierzchni magazynowych oraz sali pod organizację imprez kulturalno-artystycznych. Ponadto dysponuje w pełni wyposażonymi salami konferencyjno-szkoleniowymi. Na życzenie Klienta prowadzimy kompleksową obsługę szkoleń.

Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@kopalniasztuki.com
tel.: 32 271 24 49 wew. 14
ul. Hagera 41, 41-800 Zabrze
Adres www.: www.kopalniasztuki.com

Zapraszamy do współpracy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...