Firmy

ANTE

Firma ANTE jest związana z architekturą dokładnie to wizualizacje budynków i wnętrz, animacje, QTVR oraz pełne wirtualne spacery. Współpraca z zaprzyjaźnionymi firmami – METRI ze Starego Sącza oraz KEBETH Studio s.c. z Gliwic pozwoliła na opracowanie większość prac wizualizacyjnych. Firma posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu projektów, co pozwala na wykonywanie jak najlepszych projektów w krótkim czasie. Chętnie podejmuje projekty o innym charakterze, jak wykonywanie renderingów produktów (packschoots), wykonywanie modeli na zamówienie (np. do wypalenia w krysztale, wirtualne studia TV, itp.), czy też po prostu „ubrania w grafikę” wszelakich  pomysłów naszych klientów.

Dane kontaktowe:

Knurów, ul. Aleja Spacerowa 9

Tel: 032 720 29 91

Email: info@ante.pl

Strona www: www.ante.pl

Grantus Sp. z o.o.

 

Firma GRANTUS Sp. z o.o. z dużym powodzeniem kreuje potencjał swoich Klientów, wspiera ich w realizacji celów poprzez profesjonalne szkolenia i doradztwo. Współpracują z nami eksperci i trenerzy posiadający wiedzę dydaktyczną i praktyczną, w tym m.in. z pracownicy dydaktyczni Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wyższej Szkoły Biznesu w Gdańsku, Wyższej Szkoły Ekonomiczno - Humanistycznej w Bielsku Białej, wykładowcy studiów MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów oraz eksperci zarządzania i oceny projektów.

Dane kontaktowe:

Zabrze, ul. Hagera 41

Tel: +48 795 412 926

Email: biuro@grantus.com.pl

Strona www: www.grantus.com.pl

Formad Dariusz Ignalski

Firma Formad powstała z połączenia pasji do rozwiązywania zagadnień technicznych oraz przyjemności jaka płynie każdego dnia z poznawania interesujących ludzi.
Osób, z którymi możemy wymieniać się doświadczeniem i wspólnie tworzyć nowe i lepsze rozwiązania.

Dane kontaktowe:

Katowice, ul. Głogowska 32/3

Tel: +48 660-621-972

Email: d.ignalski@formad.com.pl

Strona www: formad.com.pl

Utopia Marcin Stiller

 

Agencja eventowa działająca na terenie całego kraju. Specjalizuje się w organizacji: imprez integracyjnych, motywacyjnych, pikników, szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Zapewnia wsparcie podczas wystaw, targów i akcji promocyjnych. Dzięki doświadczeniu zespołu, znajomości branży oraz szerokiej ofercie usług zagwarantuje  kompleksową i profesjonalną realizację każdego wydarzenia.
Do grupy należą również: Utopia Paintball - sieć pól paintballowych na Śląsku i Pokoju13.pl - Postindustrialna Strefa Adrenaliny i Rekreacji.

Dane kontaktowe:

Ruda Śląska, ul. Nowaka 3/3

Tel: +48 500 058 963

Email: biuro@utopiaevent.pl

Strona www: www.utopiaevent.pl

Agencja mar­ke­tin­go­wa Lizard

Agencja marketingowa Lizard

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze marketingowej oraz eventowej. Działa w mediach społecznościowych, tworzy angażujące treści, organizuje imprezy firmowe, wspiera działania sprzedażowe oraz szkoli metodami interaktywnymi. Firma stawia na kreatywne i interaktywne rozwiązania. Pomysły wykorzystują z gier komputerowych(nie tylko komputerowych) oraz opowieści to co najlepsze oraz przekłada je na rozwój i promocję biznesu!

Dane kontaktowe:

Ul. Wolności 311, 41-800 Zabrze

tel.: +48 518 292 001
e-mail: biuro@agencjalizard.pl

Adres www: www.agencjalizard.pl

Facebook: www.facebook.com/agencjalizard

Twitter: twitter.com/agencjalizard

 

SOPHIA Henryk Wojtaszek

Firma posiada unikalne oferty usług finansowych, które są skierowane do firm. Głównie zajmuje się przetwarzaniem i rozliczaniem transakcji finansowych do których włącza się także obsługa transakcji dokonywanych za pomocą kart płatniczych. Firma posiada bogate doświadczenie w doradztwie dotyczących inwestycji oraz pośrednictwie dotyczących kredytów hipotetycznych. Głównym celem firmy jest zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa Klientom ceniącym wygodę i usługi na najwyższym poziomie.    

Dane kontaktowe:

ul. Kolejowa 29/53, Bytom

 

Michał Lech Agencja Artystyczna „Art 4 You”

Agencja Niekreatywna Przemysław Grygiel

Spe­cjal­no­ścią Agencji są profesjonalne usługi fotograficzne którymi jest fotografia Ślubna, Komunijna, Chrzest oraz różne sesje studyjne. Agencja zajmuje się również fotografia reklamową i korporacyjną, reportażową. Agencja posiada duże doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt który, pozwala wykonywać zdjęcia najwyższej jakości. Agencja prowadzi również usługi dla najbardziej wymagających klientów.

Dane kontaktowe:

email: przemogrygiel@gmail.com

ul. Kosmowskiej 1 lok. 6
41-808 Zabrze

 

Kebeth Studio

Kebeth Studio

Jako studio graficzne, firma zajmuje się identyfikacją wizualną , która stworzy kompleksowy wizerunek firmy. Firma zajmuje się także poligrafią, jest w stanie przygotować różnego rodzaju druki reklamowe od wizytówki do druku wielkoformatowego ponadto firma specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych wraz z obróbką graficzną. W swojej ofercie posiada wizualizacje architektoniczne, animacje, modelowanie 3D.

Dane kontaktowe:

Zabrze ul. Hagera 41 (pok. 223-225)

Telefon: +48 32 231 38 31

GSM: +48 605 092 890
e-mail: biuro@kebeth-studio.com.pl
strona www: www.kebeth-studio.com.pl

Brygada R Robert Riger

MDN Media

Firma jest nastawiona na Klienta. Swoje usługi świadczy rzetelnie, nie powiela schematów, zlecenie traktuje jako nowe wyzwanie. Firma zajmuje się fotografią reklamową oraz wizerunkową. Także przygotowuje fotorelacje z eventów, pokazów mody, szkoleń, targów oraz wszelkich wydarzeń społeczno – kulturalnych.

Dane kontaktowe:
ul. Marii Curie – Skłodowskiej 14/26, 41-819 Zabrze
e-mail: anna@agwagner.pl
tel.: 531 784 777
Facebook https://www.facebook.com/mdnmedia
Adres www.: http://agwagner.wix.com/createyourself

Przyjdź i przekonaj się że nie ma rzeczy niemożliwych!

Zapraszamy!

IDE Grafika Użytkowa  Piotr Jakoweńko

Kreowanie rzeczywistości Barbara Lech

Barbara Lech jest to osoba, którą można określić jako „artystyczny umysł śćisły”. Pani Barbara regularnie podnosi swoje kwalifikacje z dzidziny Makijażu, jak i z samodoskonalenia. W 2013 roku współorganizowała i współprowadziła eventy MultiMetamorfoza.pl Hasło przewodnie eventów „Doceń swoje piękno”. Firma prowadzi szkolenia i warsztaty dla kobiet, które chcą poczuć się jeszcze bardziej kobieco i poznać wszystkie swoje atuty, ponad to firma zajmuje się kreowaniem wizerunku, organizacją imprez, szkoleniami indywidualnym i szkoleniami dla firm. Rok 2015 to czas szkoleń firmowych. Każdy pracownik jest wizytówką swojej firmy. Czy stać Cię na negatywną ocenę Twojej marki?

Dane kontaktowe:
ul. Wybickiego 121, 41-400 Mysłowice
e-mail: info@barbaralech.pl
tel.: 601 432 871
Facebook: https://www.fa­ce­bo­ok.com/BL.kre­owa­nie
Adres www.: http://barbaralech.pl/

Poznajmy się !! Zapraszam!

Motion Beatz Agency

Motion Beatz Agency

Agencja świadczy usługi bookingowe managementowe dla zespołów muzycznych, dj’ów, grup tanecznych, prowadzących imprezy itp. Agencja zajmuje się między innymi przygotowywaniem i organizacją eventów muzycznych oraz promocją artystów.

Dane kontaktowe:
e-mail: booking@mbagency.p
tel.: 508 190 711
Facebook: https://www.facebook.com/MotionBeatz-Agency-149180608460131/timeline/

Zapraszamy do współpracy!

Silesia Events

Silesia Events - eventy z pozytywną energią!

Agencja kreatywna wspiera Klientów w zakresie event marketingu, public relations i reklamy. Firma posiada duże doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań wspierających działania promocyjne miast, regionów i atrakcji turystycznych. Silesia events organizuje dostosowane do indywidualnych potrzeb imprezy i wydarzenia specjalne (w tym: gry miejskie, happeningi, akcje promocyjne, warsztaty, działania przyciągające publiczność na stoisko podczas targów turystycznych) oraz opracowuje i projektuje wydawnictwa (np. innowacyjne spacerowniki z ciekawostkami i zagadkami, foldery, gazety). Firma także wymyśla i produkuje oryginalne gadżety (w tym promocyjne gry planszowe). Firmom i instytucjom oferuje kompleksową obsługę w zakresie organizacji imprez firmowych, pikników, konferencji, akcji promocyjnych i wydarzeń specjalnych.

Dane kontaktowe:
ul. Szczecińska 51/127, 40-139 Katowice
e-mail: dorota.janas@silesiaevents.pl
tel. : +48 695 591 297 +48 32 72 09 445
Facebook: https://www.facebook.com/silesiaevents
Adres www.: http://www.silesiaevents.pl

Wypróbuj nas i przekonaj się co wymyślimy specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy!

IDE Grafika Użytkowa  Piotr Jakoweńko

IDE Grafika Użytkowa
Piotr Jakoweńko

Studio projektowe założone w 2009 r. przez Piotra Jakoweńko. Zakres usług biura obejmuje projektowanie systemów identyfikacji wizualnej oraz tworzymy projekty logo. Firma zajmuje się także publikacją drukowanych, interaktywnych stron www. oraz innowacyjnych gadżetów miejskich. Skutecznie promuje innowacje za pomocą systemu informacji miejskiej Local Heroes.

Dane kontaktowe:
ul. Mickiewicza 21/3, 41-902 Bytom
e mail: studio.ide@gmail.com
tel.: 793 211 712 , 511 016 322
Adres www.: http://www.ide.org.pl/

Zapraszamy do współpracy!!!

Empty Labs Krzysztof Roksela

Demex

Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży górniczej, gwarantujące wysoką jakość produktów czego dowodem jest m.in. uzyskanie w 2004 roku certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO. Największym priorytetem firmy jest jej rozwój, inwestycje w badania nad wyrobami górniczymi, ciągłe udoskonalanie swoich produktów oraz wprowadzanie nowych innowacyjnych rozwiązań.  Firma zajmuje się produkcją wyrobów ze stali na potrzeby górnictwa

Dane kontaktowe:
ul. Hagera 41, 41-800 Zabrze
BIURO OBSŁUGI KLIENTA, Kamil Barecki
e mail: k.barecki@demex.zabrze.pl
tel.: 32 271 24 49 w. 51
Adres www.: http://www.demex.zabrze.pl/index.html#home

Zapraszamy do współpracy!!

NA2P – Studio Artystyczne

NA2P – Studio Artystyczne

Jako studio, firma zajmuje się prowadzeniem kursów rysunku przeznaczonych dla osób chcących przygotować się do egzaminów, na których odbywa się sprawdzian z umiejętności manualnych. Firma także przygotowuje do egzaminów z rysunku na Politechnikę – Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Architektura i Konserwacja Zabytków oraz Architektura Wnętrz. Przygotowuje również do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – Grafika Warsztatowa, Grafika Projektowa, Malarstwo, Rzeźba, Architektura wnętrz, Wzornictwo Przemysłowe, Fotografia, Projektowanie ubioru, Projektowanie Biżuterii, Konserwacja i Renowacja Dzieł Sztuki. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży . Prowadzi wiele pracowni takich jak: pracownia ilustracji książkowej, ilustracji cyfrowej, grafiki warsztatowej i projektowej.

Dane kontaktowe:
Jerzy Patraszewski
ul. Kościuszki 30/5a, 44-100 Gliwice
e-mail: na2p@na2p.com
tel.: 607 453 022

Zapraszamy!

Colorglass

Colorglass Mateusz Suski

Pracownia artystyczna oferuje zdobienia wnętrz i elewacji. Nieszablonowy wystrój domu lub mieszkania zapewni Ci wybór szkła, które firma może zaproponować Ci w formie podświetlonych paneli z pojedynczych tafli oprawionych w ramę dostosowaną wzornictwem i kolorystyką do Twojego wnętrza, kolorowych przeszkleń witrażowych w Twoich meblach, drzwiach, wykuszach, świetlikach, a także w postaci niepowtarzalnej mozaiki umieszczonej na ścianie Twojego salonu, domu, oraz w postaci grafiki reklamowej w biurze czy na elewacji budynku Twojej firmy. W pracowni firmy COLORGLASS są wykonywane także lampy, plafony, oraz panele przeznaczone do efektownych podświetleń konstrukcji podwieszanych sufitów. Firma zajmuje się również rękodziełem artystycznym, zaprojektuje  i wykona dla Ciebie ozdoby w postaci świeczników, zegarów, zawieszek, które mogą stanowić niebanalny prezent dla twoich bliskich . Wykonuje piniaty na każdą okazję. To świetna zabawa nie tylko dla dzieci, której kulminacyjnym momentem jest jej rozbicie. Piniaty są wypełnione przeważnie słodyczami, orzechami, konfetti, balonikami, serpentyną.

Dane kontaktowe:
Mateusz Suski
ul. 1 Maja 44, 40-227 Katowice
e-mail: colorglass77@gmail.com
tel.: 694 901 401
Facebook: https://www.facebook.com/Pracownia-Colorglass-113385928727651/timeline/

Pozdrawiamy kolorowo. :) i Zapraszamy!!

Agencja Kręci się! Events

Specjalnością firmy jest kreowanie oryginalnych rozwiązań, rzucanie nietuzinkowych pomysłów, wdrażanie nietypowych idei. Współpraca z agencją  oznacza kompleksową obsługę w zakresie Public Relations, reklamy i marketingu. Firma kładzie nacisk na kompleksową obsługę w dziedzinie Public Relations i promocji.

Dane kontaktowe:
Dariusz Jaszcz,
e-mail: darek@agencjakrecisie.pl
tel.: 518 292 001,
ul. 3-go Maja 24/7,, 40-096 Katowice
Adres www.: www.agencjakrecisie.pl
Facebook: https://www.facebook.com/agencjakrecisie/?fref=ts

Zapraszamy!

Fajna Spółdzielnia Socjalna

FAJNA Spółdzielnia Socjalna zrzesza osoby z niepełnosprawnością, które własnoręcznie wytwarzają naturalne produkty (kosmetyki i materiały dekoracyjne).

Dane kontaktowe:
Fajna Spółdzielnia Socjalna
ul. Techników 5, 40-326 Katowice
e-mail: fajna(@)fajna.eu
tel.: +48 720 120 720
Adres www.: http://www.fajna.eu

Zapraszamy!

Agencja Artystyczna M.ART PROMOTION

Firma specjalizuje się w prowadzeniu fachowych szkoleń zawodowych. Prowadzone przez firmę treningi pozwolą Ci podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w bardzo krótkim czasie !! Zajęcia są prowadzone przez specjalistów, którzy integrują wiedzę praktyczną z teoretyczną. Przyjdź i skorzystaj z usług  firmy Agencji Artystycznej M.ART.PROMOTION a na pewno będziesz zadowolony !!

Dane kontaktowe:
Monika Ziółkowska
ul. Franciszkańska 30 m. 31 , 41-819 Zabrze,
tel.: 606 710 654

Zapraszamy!!

Ho Ho Design

Firmaoferuję usługi w zakresie projektowania graficznego, tworzenia znaków firmowych, projektowania wystaw i publikacji. Poszukuję rozwiązań ciekawych i oryginalnych, w których harmonia, energia i świeżość mają swoje miejsce. 

Dane kontaktowe:
Hoho Design Joanna Sowa
ul. Gabriela Narutowicza 5 / 9, 40-850 Katowice
e-mail: sowa.projekt@gmail.com
tel.: 500 275 396
Adres www.: http://www.hohodesign.com/

Zapraszamy!

Blue Prevent Karolina Jędryszek

Firma prowadzi szkolenia dla dzieci oraz dorosłych z zakresu pierwszej pomocy. Organizuje również pokazy ratownictwa medycznego i promuje zdrowy oraz bezpieczny styl życia.

Dane kontaktowe:
ul. Franciszkańska 28B/12, 41-819 Zabrze
e-mail: k.jendryszek@gmail.com
tel.: 608 504 164

Zapraszamy do współpracy!

Quiero Events

Firma Quiero Events jest efektem wieloletnich doświadczeń w zakresie organizacji imprez oraz przedsięwzięć pokrewnych zarówno w Polsce, jak i za granicą.  Obszarami naszej działalności są : Imprezy Firmowe: imprezy integracyjne, incentive, pikniki, szkolenia, catering, jubileusze, gry miejskie, imprezy tematyczne, w kraju i za granicą. PR & Marketing: event marketing, social media, PR kryzysowy, PR produktu, kampanie wi-zerunkowe, sponsoring. Promocja: wystawy, targi, pokazy, hostessy, fotografia, reklama, projektowanie. Dzieci: animacje, malowanie twarzy, żywe maskotki, dmuchańce, inne atrakcje. Estrada: nagłośnienie, koncerty, DJ, konferansjerka, impresariat artystyczny. Sport: extreme, zawody, turnieje, obozy, nauka pływania, management. Ostatniwieczor.com: organizacja wieczorów kawalerskich i panieńskichUfając firmie Quiero Events otrzymują Państwo pełen profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych usług.

Dane kontaktowe:
e-mail: imprezy@quiero.pl
tel.: +48 783 003 555 , +48 782 975 619, +48 609 936 669
ul. Hagera 41, 41-800 Zabrze
Adres www.: www.agencjakrecisie.pl
Facebook: htp;p;p;tps://www.facebook.com/quieroevents/?fref=ts

Zapraszamy do współpracy!

OLMEDIA Dariusz Chrost

Firma zajmuje się organizowaniem różnych atrakcji rozrywkowych i rekreacyjnych takich jak: zjazdy wodne, gry, pokazy, wystawy tematyczne i imprezy plenerowe. Główna działalność firmy to działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki.

Dane kontaktowe:
Dariusz Chrost
ul.  Sobieskiego 2a/4, 41-800 Zabrze
tel.: 501 319 339
Adres www.: http://www.udanypiknik.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Olmedia-prosty-spos%C3%B3b-na-udany-piknik-283774868448773/?pnref=lhc

Zapraszamy do współpracy !

Silver Predict sp. z o.o.

Firma Silver Predict Sp. z o. o. powstała w 2011 roku. Celem firmy jest dostarczanie produktów oraz świadczenie usług zgodnych z oczekiwaniami Klientów. Firma projektuje aplikacje mobilne oraz gry na systemy operacyjne iOS oraz Android zapewniając kompleksową obsługę w zakresie koncepcji, strategii i realizacji. Oferuje również dedykowane aplikacje mobilne wspomagające biznes oraz mobilne strony www. Firma specjalizuje się w budowaniu systemów ekspertowych eliminujących proces podejmowania decyzji przez człowieka - eksperta, realizuje strategie marketingu internetowego (Social Media Marketing, Content Marketing), monitorowanie marki. Dodatkowo w ramach kreowania pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firm tworzy kompleksowe systemy identyfikacji wizualnej, logotypy, materiały reklamowe, wizytówki, teczki, broszury, QR kody.

Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@silverpredict.pl
tel.: Jarosław Kudla.: +48 502 335 060
ul. Wyzwolenia 57G, 41-407 Imielin
Adres www.: www.silverpredict.pl

Zapraszamy do współpracy!

M-studio

M Studio s.c. jest firmą oferującą kompleksowe realizacje takich zleceń jak: reklama, projektowanie graficzne, poligrafia, identyfikacja wizualna (CI), publikacje drukowane, plakaty, reklama indoor, reklama outdoor, projektowanie stron www. Firma łączy w sobie bogate doświadczenie z otwartością na wykraczanie poza utarte schematy projektowania.

Dane kontaktowe:
e-mail: mstudio@mstudio.com.pl
tel.: 32 275 04 63
ul. Paderewskiego 44, 41-810  Zabrze
Adres www.: www.mstudio.com.pl

Zapraszamy!

Studio Maciej

Organizacja oferująca zajęcia dla różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych: zajęcia muzyczne taneczne, instrumentalne, plastyczne, rękodzielnicze, fotograficzne, judo oraz cykliczne warsztaty (kuchcikowo, kurs młodego ratownika, spotkanie z bajkową wróżką). Dla  kobiet w ciąży zajęcia ruchowe, a dla seniorów twórcze spotkania w miłym towarzystwie.

Dane kontaktowe:
tel.: 606 710 654
ul. Srebrna 6, 41-819 Zabrze
Adres http://studiomaciej.pl/

AF Style Aleksandra Frątczak

AF Style Aleksandra Frątczak

Firma zajmuje się  osobistą stylistyką, personal Shopper oraz szkolnictwem. Istotnym celem firmy  AF Style Aleksandra Frątczak jest to, aby ludzie czuli się świetnie z tym jak wyglądają. Nieraz to najlepszy sposób osiągania założonych sobie celów – zarówno zawodowych jak i prywatnych. Pani Aleksandra Frątczak Uwielbia szkolić. Praca z grupą to jej ogromna pasja. Prowadzi szkolenia z zakresu dress code’u i budowania wizerunku dla firm.

Dane kontaktowe:
Aleksandra Frątczak Osobista Stylistka
ul. Pszczyńska 12a/15, 44-100 Gliwice
e-mail: kontakt@aleksandrafratczak.pl
tel.: 502 154 399
Facebook: https://www.facebook.com/AleksandraOsobistaStylistka
Adres www.: http://aleksandrafratczak.pl/

Zapraszam do współpracy!

4M.Art  Agencja Kreatywna Marta Popek

4M.Art  Agencja Kreatywna Marta Popek

Firma specjalizuje się w prowadzeniu fachowych szkoleń zawodowych. Prowadzone przez firmę treningi pozwolą Ci podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w bardzo krótkim czasie ! Zajęcia są prowadzone przez specjalistów, którzy integrują wiedzę praktyczną z teoretyczną.  Przyjdź i skorzystaj z usług firmy 4M Art. Agencja Kreatywna Marta Popek a na pewno będziesz zadowolony !!!

Dane kontaktowe:
ul. Kaszewskiego,  41-218 Sosnowiec
e mail: m.popek@op.pl
tel.: 660 787 436

Zapraszamy!

 

Tomasz Palej Fotograficzna Sekcja Specjalna

Firma podejmuje się zleceń z zakresu fotografii eventowej, fotografuje dzieci, robi zdjęcia przedmiotom do folderów reklamowych. SEKCJA SPECJALNA.PL Podejmie się każdego specjalnego zadania.

Dane kontaktowe:
e-mail: foto@sekcjaspecjalna.pl
tel.: 519 13 27 49
ul. Sienkiewicza 13, 41-800 Zabrze
Adres www.: www.sekcjaspecjalna.pl
Facebook: https://www.facebook.com/sekcjaspecjalna/?fref=ts

Zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...