Widzieliście film Dialogu Możliwości ?

Zapraszamy do obejrzenia filmu Dialog Możliwości. Miejsca spotkań praktyków biznesu, liderów oraz osób, które aktywnie działają w swoich obszarach zainteresowań. To także świetna okazja do tego, aby zdobyć praktyczną wiedzę na temat zarządzania, marketingu oraz sprzedaży. Łączymy różne zainteresowania tworząc dzięki temu szansę na dialog możliwości.
Z przyjemnością zorganizujemy oraz poprowadzimy dla Państwa konferencje, imprezę firmową, akcję promocyjną. Prosimy o kontakt: biuro@dialogmozliwosci.pl

film pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=jEbZ1yaGyE4

Więcej...

Dialog możliwości – co to takiego ?

Dialog Możliwości jest to przede wszystkim cykl spotkań poruszających tematykę związaną z zarządzaniem przedsiębiorstwem, projektami, marketingiem i sprzedażą oraz rozwojem umiejętności w zakresie kompetencji menedżerskich.

Spotkania są złożone z wystąpień prelegentów oraz wspólnej wymiany doświadczeń z publicznością. Każde wydarzenie pozwala na prowadzenie luźniej rozmowy po części oficjalnej w przyjemniej atmosferze wraz z poczęstunkiem.


Interesujące prawda ?

Chcielibyście zaprezentować swój produkt lub usługę, brak wam gotówki na reklamę, prezentację? Projekt Dialog Możliwości jest stworzony dla ciebie! Masz szansę na prezentację własnych produktów lub usług podczas różnych wydarzeń przed publicznością, dzięki temu zdobędziesz zainteresowanych klientów lub nawiążesz kontrakty z innymi przedsiębiorcami lub po prostu zyskać partnerów biznesowych przyczyniając się do szybkiego rozwoju własnej działalności.

Uwaga Dialog Możliwości to nie tylko spotkania z prelegentami! są to także warsztaty, szkolenia, inspirujące prezentacje oraz wymiana wspólnych doświadczeń.

Macie własną działalność lub planujecie ją założyć lecz macie problem z realizacją ? Bo myślisz, że niektórzy są silniejsi od Ciebie ? nie, nie i jeszcze raz nie – my was zmotywujemy do dalszego działania!

Czy wolisz być sam/a czy z nami ?  Bądź z nami – bo można się razem bawić!

Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się :)

Więcej...

 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...