Podziękowania za udział w Dialogu Możliwości

Klaster Biznesów Kreatywnych chciałby podziękować za udział w VI edycji Dialogu Możliwości, który odbył się w czwartek tj. 08.12.2016r.

VI edycja okazała się kolejnym sukcesem. Osoby uczestniczące w Dialogu Możliwości mogły wymienić się doświadczeniami, rozwinąć swoje kompetencje oraz poznać ludzi, którzy swoją pasję przerodzili w sposób na życie i biznes.

W grudniowej edycji Dialogu gościliśmy m.in.: Zbigniewa Bareckiego, który porwał Audytorium swoją pasją – Szyb Maciej; Malwinę Pokrywkę, która opowiedziała Nam o Stowarzyszeniu Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Alicje Berger-Lach, która przedstawiła swoją drogę od Pasji do Biznesu.

Cieszymy się, że znowu mogliśmy Was zainspirować i już dziś zapraszamy na kolejny Dialog Możliwości, który odbędzie się już w nowym roku tj. 12.01.2017r.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w Dialogach – to dzięki wam możemy tworzyć ten wspaniały projekt. Rok 2016 był dla Nas bardzo owocny, mamy nadzieje, że przyszły rok będzie równie udany oraz przyniesie wiele nowych inspiracji.

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...