KWIETNIOWA EDYCJA DIALOGU MOŻLIWOŚCI !

Klaster Biznesów Kreatywnych zaprasza na kolejną edycję Dialogu Możliwości, która odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00 w Laboratorium Klastra Biznesów Kreatywnych przy ul. Hagera 41 w Zabrzu.

Dialog Możliwości to wydarzenie, które inspiruje do działania, daje możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz przestrzeni do wymiany wspólnych doświadczeń.

Tym razem z naszą publicznością porozmawiamy o budowaniu relacji w biznesie - z pracownikami, klientami, partnerami biznesowymi. A także w jaki sposób buduje się silne i zaangażowane we wspólny sukces zespoły.

A także w jaki sposób troszczy się i motywuje swoich pracowników do dalszego rozwoju, dając im także szanse na realizację własnych projektów, które budują silną markę.

Dalej jednak nasze hasło "od pasji do biznesu" odgrywa swoją ważną rolę.

Jednocześnie od tej edycji będziemy zapraszać do wystąpień młodych stażem przedsiębiorców, aby mogli opowiedzieć o swoich doświadczeniach i pasji.

Naszymi prelegentami będą:

  1. Magda Kutak - właściciel firmy Grantus.
  2. Gabriela Pudlo-Chojnacka - prezes POCH Sp. z o.o. w Zabrzu (jedna z największych firm w Zabrzu), Prezes oddziału Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.
  3. Dariusz Dariusz Halczok - dyrektor krajowy OVB.
  4. Szymon Ratka właściciel firmy Qualitees & Qualigeeks.

Swoją wrzutę przedstawią:

  • BEST Gliwice
  • Mystery Room
  • Justyna Dziuma - 3W Serwisy Informacyjne

Wydarzenie jest bezpłatne i bez potrzeby rejestracji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Kontakt do organizatora

Dariusz Jaszcz

 tel.: 518 292 001

 

Pozdrawiamy

Zespół Klastra Biznesów Kreatywnych

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...