Klaster wspiera kobiety biznesu

Klaster wspiera kobiety biznesu

20 marca 2014r. w Zabrzu odbyła się konferencja pt.: „KOBIETA SUKCESU”, której  współorganizatorem był również Klaster Biznesów Kreatywnych.  Konferencja  umożliwiła przybyłym Paniom pozyskanie fachowej wiedzy, przekazanej w sposób nietuzinkowy i bardzo ciekawy.

 Zaproszeni prelegenci reprezentowali wysoki poziom merytoryczny, poparty niejednokrotnie wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Tak też, uczestniczki spotkania dowiedziały się, jak obecnie wygląd sytuacja kobiet na współczesnym rynku pracy oraz jakie są trendy zmian i wymagania stawiane kobietom przez ten rynek. W tej materii wypowiedziała się Pani Daria Lis – przedstawicielka Powiatowego Urzędu Pracy, której wystąpienie zachęciło uczestniczki do dzielenia się własnymi wnioskami i przemyśleniami.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się praktyczne warsztaty z kreowania wizerunku prowadzone przez specjalistkę z tej dziedziny, stylistkę i wizażystkę Panią Aleksandrę Frontczak, członkinię Klastra Biznesów Kreatywnych.

Dodatkowo, serca uczestniczek spotkania poruszył temat odkrywania własnych źródeł motywacji i skutecznego osiągania celów, który prezentowany był w żywiołowy i ciekawy sposób przez doświadczone trenerki firmy Grantus Consulting – Panią Izabelą Śmieja oraz Panią Magdalenę Kutak.  

Całości spotkania dopełniło fantastyczne wystąpienie dynamicznych i bardzo zaangażowanych przedstawicielek klubu sportowego  Mrs. Sporty z Zabrza, dzięki którym  uczestniczki naszego przedsięwzięcia mogły zapoznać się w sposób praktyczny m.in. z najlepszymi  technikami relaksacyjnymi.  Niektóre uczestniczki konferencji zostały obdarowane zaproszeniami na darmowe sesje treningowe, realizowane przez klub Mrs. Sporty.

Dziękujemy wszystkim Paniom za liczne przybycie. Poniżej przedstawiamy relację zdjęciową.

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...