III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Kreatywność w Zarządzaniu XXI wieku

Szanowni Profesorowie, Doktorzy, Studenci!

Klaster Biznesów Kreatywnych jako organizator pragnie bardzo serdecznie zaprosić Państwa do czynnego udziału i prelekcji artykułów podczas III Ogólnopolskiej Konferencji  Naukowej Kreatywność w Zarządzaniu XXI wieku, która odbędzie się w Krakowie  w dniu 07.05.2018 roku w Hotel Fero Express, ul. Bolesława Śmiałego 60 30-398 Kraków.

Zapraszamy do przedstawienia referatów związanych z kreatywnością występujących w różnych dziedzinach nauki. Przyjmujemy referaty związane z innowacjami, biznesem szeroko rozumianym, kapitałem ludzkim marketingiem i logistyką.

Wynikiem konferencji będzie możliwość publikacji w czasopiśmie 12 pkt Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstw ORGMASZ, czasopismo anglojęzyczne Word Scientific News 6 pkt, publikacja w monografii współautorskiej 25 pkt lub w monografii 5 punktów. Autor decyduje sam z jakiej formy ma zamiar korzystać.

W ramach konferencji uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia pt: Kreatywność w nauce i biznesie kluczem sukcesu realizowanego przez KLASTER BIZNESÓW KREATYWNYCH oraz uczestnicy w dniu konferencji  będą mieli możliwość wyboru monografii naukowej profesorskiej z 2018 roku.

Monografie do wyboru:

•ZZL na zakręcie – zarządzanie przez pomiar czy aktywacja kreatywności zróżnicowanych kadr? Autor Beata Jamka

•„Naukowe i praktyczne podejście do potrzeb oceny, realizacji i przewidywania skutków zmian na podstawie intelektualizacji” (na przykładzie firm naftowych i gazowych Ukrainy) Autorzy Swiatosław Kiś, Volodymyr Humeniuk Joanna Jasińska  i Viktor Petrenko

Monografie do wyboru zostaną wydawane bezpłatnie dla uczestników w ramach konferencji.

Link do konferencji oraz formularz zgłoszeniowy: http://www.sophiabauty.pl/konferencje-ogolnopolskie-html/

 

ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !

ZAPRASZAMY

Klaster Biznesów Kreatywnych

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...