Dzień dobry !

Klaster Biznesów Kreatywnych chciałby podziękować za udział w Dialogu Możliwości, który odbył się w czwartek tj. 12.01.2017 r. w Laboratorium Klastra Biznesów Kreatywnych.

DZIAŁO SIĘ !

W styczniowej edycji Dialogu gościliśmy m.in.: Adama Radzimskiego, który przedstawił Pasję która stworzyła sukces Biura Architektonicznego BAAR, Norberta Palimąke, który zaczarował działalnością Fundacji ESPA oraz Dorotę Mastalską (Skrzydła Sukcesu oraz Arena Biznesu), która pokazała jak zbudować relacje w biznesie.

Gośćmi specjalnymi byli również: Michal Szpor, który zachęcał do inicjatywy Pozytywne Zabrze w formule open space oraz Stowarzyszenie Flota Zjednoczonych Sił które zaprosiło do Sztab WOŚP Zabrze.

Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie nasze wydarzenie. Już dziś zapraszamy was na lutową edycję, która odbędzie się 09.02.2017 r.

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...