DIALOG MOŻLIWOŚCI 08.12.2016

Klaster Biznesów Kreatywnych przypomina o Dialogu Możliwości, który odbędzie się już 8 grudnia (czwartek) w Laboratorium Klastra Biznesów Kreatywnych na ul. Hagera 41 w Zabrzu, o godz. 18:00.

Czym jest Dialog Możliwości?

Dialog Możliwości promuje, wspiera oraz skupia osoby przedsiębiorcze. Daje doskonałą szansę na skuteczną promocję oraz wymianę wartościowych kontaktów. Jest impulsem do aktywnego działania. Cykliczne spotkania tworzone w ramach Dialogu Możliwości składają się z inspirujących prelekcji, wartościowych wrzutek informacyjnych oraz skutecznego networkingu. Nasi prelegenci opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes i sposób na życie, o wykorzystywanych przez nich narzędziach, sposobach na rozwój biznesu oraz podejmowaniu wyzwań. Każdy uczestnik dostanie szansę na promocję (przedstawienie) swojego biznesu.

Co i kiedy nas czeka na Dialogu Możliwości? Tego możecie dowiedzieć się z naszej agendy spotkania. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

Nie może Was zabraknąć !

Współorganizatorzy: Agencja Lizard, FAJNA Spółdzielnia Socjalna, Klaster Biznesów Kreatywnych.

Serdecznie zapraszamy

 

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...