Agencja Kreatywna Kręci się!

Charakterystyka działalności:
Naszą specjalnością jest kreowanie oryginalnych rozwiązań, rzucanie nietuzinkowych pomysłów, wdrażanie nietypowych idei. Chcemy by Twój produkt był dostrzeżony w innym świetle, by informacja o Twojej marce dotarła na krańce świata realnego i wirtualnego, by Klienci kojarzyli Cię z nowatorskimi i zaskakującymi rozwiązaniami.

Współpraca z nami oznacza kompleksową obsługę w zakresie Public Relations, reklamy i marketingu. Przedstawimy Ci rozwiązania, o jakich zapewne do tej pory nie pomyślałeś. Agencja kreatywna kręci się! działa na rynku polskim od czterech lat.

Zaczynaliśmy jako firma specjalizująca się w organizacji eventów, jednakże realizowane przez nas wydarzenia oraz potrzeby naszych Klientów znacznie wykraczały poza standardowe działania organizacyjne. W chwili obecnej kładziemy nacisk na kompleksową obsługę w dziedzinie Public Relations i promocji. Nasza praca opiera się na kreatywności oraz doświadczeniu.

Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin - grafika, media społecznościowe, media relations, tworzenie strategii komunikacji itp. Umiejętnie łączymy elementy twórczej pasji.

 

Dane kontaktowe:
Dariusz Jaszcz,
darek@agencjakrecisie.pl
tel. 518292001,
ul. 3-go Maja 24/7,
40 - 096 Katowice

Adres WWW:
www.agencjakrecisie.pl

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...