Agencja Fotograficzna Bogusław Makar i S.C.

Charakterystyka działalności:

Nasza firma może poszczycić się wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Na rynku fotograficznym istniejemy od 1987 roku. Pierwszy punkt powstał w Zabrzu, a następnie w 1989 roku w Gliwicach.

Od 1991 roku posiadamy autoryzację Fujifilm Polska, która stanowi potwierdzenie jakości świadczonych  przez nas usług.

Od 2004 roku należymy do renomowanej sieci laboratoriów Fujifilm - Studio Fotografii Cyfrowej FDI

Obecnie pracujemy na najbardziej zaawansowanych minilabach cyfrowych Fuji FRONTIER 350/355 oraz Fuji FRONTIER 570. Wykonane za ich pomocą odbitki fotograficzne zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Pracownicy firmy to doświadczeni fachowcy - laboranci, którzy szlifowali swoje umiejętności przez lata, najpierw na powiększalnikach, a następnie na kolejnych generacjach minilabów firm Fuji, Konica, itp.

Wykorzystywane przez nas Minilaby FRONTIER 350/355, 570 są przyjazne dla środowiska dzięki zastosowaniu wysokowydajnej i skoncentrowanej chemii. Jest ona umieszczona w pojemnikach, które po użyciu są automatycznie przepłukiwane przez maszynę. Ilość tworzywa użytego do produkcji pojemników jest mniejsza o 50% niż w innych urządzeniach, ponadto wykonane są z tworzyw, nadających się w 100% do ponownego wykorzystania.
Zużytą chemię utylizujemy za pośrednictwem firmy METILEX z którą współpracujemy od lat.

 

Usługi

Obecnie oferujemy wykonanie odbitek fotograficznych ze wszystkich tradycyjnych nośników takich jak : negatyw 135/120, diapozytyw (slajd) 135/120, filmy APS. Mamy równocześnie możliwość wykonania tradycyjnych odbitek fotograficznych z praktycznie  dowolnych oryginałów  cyfrowych dostarczonych nam na większości popularnych nośników danych. W naszym laboratorium jesteśmy w stanie odczytać informację z nośników typu COMPACT FLASH, SMART MEDIA, SONY MEMORY STICK, SECURE DIGITAL, MULTIMEDIA CARD, dyskietki FDD, oraz płyty CD-R, DVD-R, DVD+R.

 

            

Możliwe jest ponadto zlecenie wykonania odbitek fotograficznych przez Internet. Serwis Vertis.pl daje Państwu możliwość łatwego przegrania plików graficznych na nasz serwer, podstawowej ich obróbki (wyostrzenie, rozjaśnienie itp.) i zamówienia z nich odbitek o wybranych parametrach.

 

Państwa negatywy lub slajdy mogą zostać także przeniesione na nośnik cyfrowy, dzieki zastosowaniu wysokiej klasy skanera będącego integralną częścią minilabu Frontier. Oferujemy w tym zakresie dwa rodzaje usług: skanowanie standardowe - w procesie wykonania odbitek z materiału źródłowego zachowywane są pliki w formacie jpg poszczególnych klatek, skanowanych w podstawowej rozdzielczości umożliwiającej późniejsze naświetlenie fotografii w formacie 10x15.
Druga możliwość to profesjonalne skanowanie w rozdzielczości określonej przy zamówieniu, do nieskompresowanych plików w formacie bmp.


W swojej ofercie posiadamy także szeroką gamę usług dodatkowych, w tym m. in.:

  • Archiwizowanie zdjęć na CD (także w przypadku odbitek z oryginałów analogowych)
  • Retusz zniszczonych zdjęć
  • Fotomontaż lub innego typu obróbka graficzna przed naświetleniem zdjęć realizowana przez profesjonalnego grafika komputerowego
  • Ramkowanie slajdów
  • Fotografie do dokumentów
  • Wykonanie kart z życzeniami, zdjęć albumowych, zdjęć z ozdobną ramką
  • Wykonanie kalendarzy i foto-wizytówek

Dane kontaktowe:

E-mail: gliwice@digi-foto.pl
Adres: ul. Zwycięstwa 23
44-100 Gliwice
woj. Śląskie, Telefon: 32 376 11 70

Osoba do kontaktu:
Bogusław Makar, 32 230 47 95

Adres WWW:
www.digi-foto.pl

Wróć

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności Więcej...